Yazılım ile ilgili her şey

EtiketWindows 10 Npm Güncelleme

Npm Windows’da Nasıl Güncellenir?

N

Herkese merhaba, Bu yazıda Windows üzerinde NPM yani Node Package Manager’in nasıl güncelleneceği hakkında bilgi vereceğim. Aşağıdaki işlemleri sırasıyla yaparak siz de Npm güncellemenizi yapabilirsiniz. İlk olarak Powershell arayüzünü açıyoruz. Windows 10 kullanıyorsanız Powershell yazıp aratarak bu ekrana ulaşabilirsiniz. Sonrasında ilgili seçim üzerinde sağ tık yapıyoruz. Yönetici olarak...

Yazılım ile ilgili her şey

Yazar

Yavuz Selim Kart

SQL Server tarafında kendini ilerletmeye çalışırken bildiklerini sürekli başkalarına aktaran, yazılım dünyasında (C#, Java, Python vb.) kendini güncel tutmaya çalışan, araştırma yapmaktan bıkmayan, meraklı, bilginin üzerine bilgi katmaktan mutluluk duyan bir yazılım eğitmeni ve kod sever.
Grafik tasarım dünyasında Indesign'ı anlatacak kadar iyi kullanabilen, Photoshop ve Illustrator'e de orta düzey hakimiyeti bulunan, internet üzerinde online kimya dergisi kurmuş ve bunu yüzbinlerce kişiye ulaştırmayı başaran bir grafik sever.
WordPress tarafında 5 adet web sitesi kurmuş, bu sistemler üzerine çalışan bir WordPress sever.
Sosyal medya üzerinde okumalara ve araştırmalara devam eden, kendi kurmuş olduğu kimya dergisini daha çok kişiye nasıl ulaştırırım diye düşünen ve bu konuda SEO çalışmaları üzerine kafa yoran bir Sosyal Medya sever.
Kısaca çok çalışmayı seven, azimli biriyim.