Save Preloader image

0%

AngularJS, Google tarafından geliştirilen güçlü, dinamik, etkileşimli arayüzler yapmaya imkan sağlayan bir javascript frameworküdür.

AngularJS, Google’da çalışan Misko Hevery’nin 2009 yılında şahsi bir projesi olarak başlamıştır.

AngularJS, kısaca az kod çok iştir.

AngularJS, MVC yöntemiyle istemci tarafı uygulaması yazmak için geliştiricilere olanak sağlar.

AngularJS, javascript MVC kütüphanesidir.

AngularJS açık kaynak kodludur ücretsizdir ve dünyadaki binlerce geliştirici tarafından kullanılmaktadır.

AngularJS ile yazılan uygulamalar tarayıcı uyumludur.

AngularJS, bakımı kolaydır. Büyük ölçekli ve yüksek performanslı bir web uygulaması geliştirmek için kullanılabilir.

AngularJS ile çift taraflı veri bağlama işlemleri kolaydır.

AngularJS, geliştiricilerin uygulama geliştirmesini, anlamasını ve test etmesini sağlayan dependency injection sistemine sahiptir.

AngularJS‘de veride olan değişiklik görünüme, görünümde olan değişiklik veriye uygulanır. Bu sayede anlık olarak değişimleri görebilirsiniz.

AngularJS ile Javascript ve Jquery’nin yaptığı herşeyi yapabilme imkanına sahipsiniz.

SQL Server Eğitimleri Kanalına Abone Olun
Yazar

SQL Server tarafında kendini ilerletmeye çalışırken bildiklerini sürekli başkalarına aktaran, yazılım dünyasında (C#, Java, Python vb.) kendini güncel tutmaya çalışan, araştırma yapmaktan bıkmayan, meraklı, bilginin üzerine bilgi katmaktan mutluluk duyan bir yazılım eğitmeni ve kod sever. Grafik tasarım dünyasında Indesign'ı anlatacak kadar iyi kullanabilen, Photoshop ve Illustrator'e de orta düzey hakimiyeti bulunan, internet üzerinde online kimya dergisi kurmuş ve bunu yüzbinlerce kişiye ulaştırmayı başaran bir grafik sever. WordPress tarafında 5 adet web sitesi kurmuş, bu sistemler üzerine çalışan bir WordPress sever. Sosyal medya üzerinde okumalara ve araştırmalara devam eden, kendi kurmuş olduğu kimya dergisini daha çok kişiye nasıl ulaştırırım diye düşünen ve bu konuda SEO çalışmaları üzerine kafa yoran bir Sosyal Medya sever. Kısaca çok çalışmayı seven, azimli biriyim.