Save Preloader image

0%

Herkese merhaba,

Ben Yavuz Selim Kart. Uzun süredir SQL Server ile ilgili video eğitimler çekip ve yine SQL Server ile ilgili makaleler yazıyorum.

Uzun süredir yazılımla ilgili böyle bir web sitesi kurmak istiyorum fakat ne fırsat bulabildim ne de böyle bir site kurma girişimine başlama cesareti edinebildim. Kısmet bugüneymiş.

Bildiğim, öğrendiğim ne varsa sizlerle paylaşmayı planlıyorum. Umarım uzun vadeli bir site olur.

Herkese iyi çalışmalar dilerim.

SQL Server Eğitimleri Kanalına Abone Olun
Yazar

SQL Server tarafında kendini ilerletmeye çalışırken bildiklerini sürekli başkalarına aktaran, yazılım dünyasında (C#, Java, Python vb.) kendini güncel tutmaya çalışan, araştırma yapmaktan bıkmayan, meraklı, bilginin üzerine bilgi katmaktan mutluluk duyan bir yazılım eğitmeni ve kod sever. Grafik tasarım dünyasında Indesign'ı anlatacak kadar iyi kullanabilen, Photoshop ve Illustrator'e de orta düzey hakimiyeti bulunan, internet üzerinde online kimya dergisi kurmuş ve bunu yüzbinlerce kişiye ulaştırmayı başaran bir grafik sever. WordPress tarafında 5 adet web sitesi kurmuş, bu sistemler üzerine çalışan bir WordPress sever. Sosyal medya üzerinde okumalara ve araştırmalara devam eden, kendi kurmuş olduğu kimya dergisini daha çok kişiye nasıl ulaştırırım diye düşünen ve bu konuda SEO çalışmaları üzerine kafa yoran bir Sosyal Medya sever. Kısaca çok çalışmayı seven, azimli biriyim.